Caracteristici generale
| Serie | Mone |
| Culoare carcasă | pin/negru |
| Material | PAL ,
metal |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 18 cm |
| înălțime | 30 cm |
| Greutate | 8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Trendy Mone Pine Atlantic/Black 120x30x18cm GTR005585 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.