Caracteristici generale
| Diametru | 122 cm |
| Culoare | roz |
| Sarcina maximă | 50 kg |
| Lățime | 122 cm |
| Înălțime | 88 cm |
| Lungime | 122 cm |
| Numărul de picioare | 6 |
| Plasa | da |
| Greutatea | 14 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Trambulina Hobby Tree Pink WM19038 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.