Caracteristici generale
| Atenție | Acest termometru nu este potrivit pentru măsurarea temperaturii corpului uman !!! |
| Max. temperatura măsurată | 1767 °C |
| Min. temperatura măsurată | -250 °C |
| Precizia măsurării | +-0.2°C |
| Abilitatea de a păstra date | da |
| Funcție de autoblocare | da |
| Iluminare displaiului | da |
| Dimensiuni | 175 × 85 × 30 mm |
| Greutatea | 270 gr |
| Caracteristici și funcții | disc cu software ,
cablu USB ,
cablu de alimentare ,
Termocuplu de tip K |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Uni-T |
| Cod EAN | 6935750532508 |
Specificațiile și imaginile produsului Pirometru Uni-T UT325 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.