Caracteristici generale
| Atenție | Acest termometru nu este potrivit pentru măsurarea temperaturii corpului uman !!! |
| Construcție | Termo |
| Max. temperatura măsurată | 60 °C |
| Min. temperatura măsurată | -10 °C |
| Precizia măsurării | 1°C |
| Alimentare | AAA |
| Dimensiuni | 110x53x26 mm |
| Greutatea | 310 gr |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Uni-T |
Specificațiile și imaginile produsului Pirometru Uni-T UT333S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.