Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x75x60 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | gri |
| Material carcasă | PAL |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Andra |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Andra 120x60x75 Light Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.