| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 149 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Înălțime | 105 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 149x105x50 cm |
| Număr sertare | 1 |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | maro/alb |
| Material carcasă | PAL |
| Greutate | 41 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Halmar |
| Cod EAN | 2009885020699 |









