Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 150 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 164.5 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 150x164.5x60 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | nuc |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Пехотин |
| Cod EAN | 2009997926001 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Пехотин Şansă Nuca sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.