Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 65 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 100x75x65 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | PAL |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Smartex |
| Cod EAN | 2009885028138, 4841307910401 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Smartex Tab 100cm Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.