Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 140 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 73 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 140x73x60 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | negru |
| Material carcasă | metal |
| Сuloare fațadă | negru |
| Greutate | 34 kg |
| Altele | reglare inaltime: 73-123 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ThunderX3 |
| Cod EAN | 4718009158658 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă de joc ThunderX3 ED7 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.