Pistol pentru silicon 230 mm INGCO HCG1809 este utilizat în procesul de montaj, reparații, lucrări de finisare pentru umplerea găurilor și rosturilor.
| Tipul | pentru ermetic |
| Sursa de alimentare | mecanic |
| Comutator de blocare | da |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 51 mm |
| Culoare | negru , portocaliu |
| Construcția | deschis |
| Dimensiuni | 235x51 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Producător | Ingco |









