Caracteristici generale
| Putere | 900 W |
| Capacitate cuptor | 9.5 l |
| Termostat | 100-250 °C |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 190x360x250 mm |
| Culoare | roșu |
| Greutate | 3.4 kg |
| Componente | gratar ,
tava de copt |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Lafe |
| Cod EAN | 5907512861455 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa Lafe PIW-001 (LAFPIE45891) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.