Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | color |
| Imprimare fără margini | da |
| Format maxim de imprimare fără margini | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 4800x1200 |
| Rezolutie printare color | 4800x1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 4 Ppm |
| Viteza de printare color | 4 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 1200x600 Dpi |
| Număr de culori | 5 |
| Număr de cartuşe | 2 |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | Wi-Fi ,
Ethernet (RJ-45) ,
USB |
| Ecran LCD Color | nu |
| Nivel de zgomot | 50.5 dB |
| Putere consumata | 180 W |
| Dimensiuni | 445x340x167 mm |
| Greutate | 6.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9.53 kg |
| Producător | Canon |
| Cod EAN | 4549292172669 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Canon Pixma G640 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.