Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfata | USB |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 3 |
| Rezolutie | 1200 dpi |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Culoare | negru/gri |
| Dimensiuni | 100x60x37 mm |
| Greutate | 76 g |
Alte informații
| Producător | Genius |
| Cod EAN | 091163262107, 4710268262107 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Genius DX-125S Black/Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.