| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 32 W |
| Răspuns în frecvenţă | 75 - 20000 Hz |
| Intrare lineara | da |
| Bluetooth | da |
| Illuminarea | da |
| Material carcasa | plastic |
| Numărul de difuzoare | 2 |
| Culoare | negru |
| Greutate | 1.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Edifier |
| Cod EAN | 875674008382 |









