Caracteristici generale
| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou
?
| tip 21 |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 300 mm |
| Lungime | 500 mm |
| Adâncime | 70 mm |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.25 mm |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Radiator Perfetto PKP/21 300x500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.