Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Material | oțel |
| Forma | scară |
| Tip conectare | fixata |
| Înălțime | 800 mm |
| Lățime | 500 mm |
| Distanța dintre centre | 455 mm |
| Tip filet | 1/2" interior |
| Culoare | alb |
| Greutate | 5.7 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Airfel Plano 500x800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.