| Colecție | Furu Square |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | pătrată |
| Volum | 19 l |
| Capacitate vas interior | 7.5 l |
| Lățimea | 24 cm |
| Lungimea | 24 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | antracit |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197457635 |









