Caracteristici generale
| Colecție | Urbi Case Beton Effect |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | dreptunghiulară |
| Volum | 13.5 l |
| Lățimea | 18 cm |
| Lungimea | 40 cm |
| Înălțime | 19.5 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | antracit |
| Țara de fabricare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Urbi Case Beton Effect DUC400E-S433 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.