Rulou de vizitare Europlast RLR2020 este conceput pentru a oferi acces comod și îngrijit la comunicațiile tehnice ascunse. Modelul este realizat dintr-un profil de aluminiu rezistent, cu o inserție din gips-carton de 12.5 mm, ceea ce permite vopsirea suprafeței în culoarea peretelui sau a tavanului pentru un rezultat cât mai discret.
| Tipul de montare | deasupra |
| Dimensiunea | 20x20 cm |
| Lăţime | 20.4 cm |
| Înălţime | 20.4 cm |
| Grosime | 4.3 |
| Culoarea | maro |
| Tipul de închidere | push |
| Material | aluminiu , gips-carton |
| Greutate | 0.83 kg |
| Specificații suplimentare | gips-cartonul poate fi vopsit în orice culoare |
| Producător | Europlast |









