| Tip adaptor | cartelă de rețea |
| interfaţă | RJ-45 |
| Numar de porturi Ethernet | 1 |
| Gama de frecvențe | 2.4 GHz |
| Max. viteza la 2,4 GHz | 100 Mbps |
| Standarde | EN55022-A , EN55024 , ICES-003 |
| Dimensiuni | 38х121х114 mm |
| Compatibilitate | Windows10 , Windows11 |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.34 kg |
| Producător | APC |
| Cod EAN | 731304355533 |


