Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | interactiv |
| Administrare | RS-232 ,
Smart-Slot ,
USB |
| Numărul de prize | 6 |
| C13/C14 conectori cu rezerva de alimentare | 6 |
| Puterea maximă de ieșire | 3000 VA |
| Eficiență maximă | 94 % |
| Putere de ieșire | 2700 W |
| Timp de funcționare la sarcină maximă | 3 min. |
| Timp de funcționare la jumătate de sarcină | 10 min. |
| Durata de încărcare | 4 H |
| Gama de tensiune de intrare | 110-285 V |
| Capacitate | 9 Ah |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Forma semnalul de ieșire | sinusoidal |
| Frecvența de ieșire | 50 Hz,
60 Hz |
| Nivel de zgomot | 50 Db |
| Interfețe | USB ,
RS-232 |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| interference filtering | da |
| Alarmă sonoră | da |
| Dimensiuni | 336x190x425 mm |
| Greutate | 26 Kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 28 kg |
| Producător | APC |
| Cod EAN | 731304436874 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă APC SRV3KI-E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.