Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | interactiv |
| Numărul de prize | 6 |
| Putere de ieșire | 510 W |
| Timp de funcționare la jumătate de sarcină | 20 min. |
| Durata de încărcare | 8 H |
| Gama de tensiune de intrare | 175-290 V |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| Dimensiuni | 280x185x95 mm |
| Greutate | 5.9 Kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.87 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162016593 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă Sven UPS UP-L1000E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.