Caracteristici generale
| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 10 W |
| Putere sateliti | 2х5 W |
| Răspuns în frecvenţă | 100-20000 Hz |
| Telecomanda | cu fir |
| Intrare lineara | da |
| Reglarea nivelului | da |
| Ieşire căşti | da |
| Bluetooth | da |
| Illuminarea | da |
| Material carcasa | plastic |
| Numărul de difuzoare | 2 |
| Dimensiune boxe frontale | 9.4x7.5x7.2 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 0.392 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022860 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxe Sven G345 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.