Caracteristici generale
| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 6 W |
| Răspuns în frecvenţă | 100 - 20000 Hz |
| Intrare lineara | nu |
| Ieşire căşti | nu |
| Material carcasa | MDF |
| Dimensiune sateliti (ÎxLxA) | 9.8 × 14.1 × 9.7 cm |
| Culoare | negru |
| Altele | alimentare prin USB/adapter 5V DC |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162016180 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxe Sven SPS-517 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.