| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 200 W |
| Răspuns în frecvenţă | 30-27000 Hz |
| Telecomanda | fără fir |
| Bluetooth | da |
| Material carcasa | MDF |
| Dimensiune sateliti (ÎxLxA) | 22.5x25.5x35.5 cm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 14.1 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162018894 |









