Caracteristici generale
| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 30 W |
| Putere sateliti | 2x15 W |
| Răspuns în frecvenţă | 50-20000 Hz |
| Intrare lineara | da |
| Invertor de fază | da |
| Reglarea frecvenței înalte | da |
| Reglarea nivelului | da |
| Ieşire căşti | da |
| Bluetooth | da |
| Illuminarea | da |
| Material carcasa | plastic |
| Numărul de difuzoare | 2 |
| Dimensiuni generale | 230x100x190 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 1.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022952 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxe Sven G600 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.