Caracteristici generale
| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 20 W |
| Putere sateliti | 2 x 10 W |
| Răspuns în frecvenţă | 70 – 22000 Hz |
| Raport semnal/zgomot > | 45 dB |
| Intrare lineara | da |
| Ieşire căşti | da |
| Material carcasa | lemn |
| Dimensiune boxe frontale | 11,5x20x13 cm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.96 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162011260 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxe Sven SPS-619 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.