Caracteristici generale
| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 20 W |
| Putere sateliti | 2x10 W |
| Răspuns în frecvenţă | 70 – 22000 Hz |
| Intrare lineara | da |
| Ieşire căşti | da |
| Material carcasa | lemn |
| Dimensiune boxe frontale | 11,5x20x13 cm |
| Culoare | negru ,
auriu |
| Altele | Greutate 2,35 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.75 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162011949 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxe Sven SPS-619 Gold sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.