Caracteristici generale
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 1200 W |
| Curent de intrare până la | 15 A |
| Tensiunea minimă de intrare | 140 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 260 V |
| Frecvența de operare | 50 Hz |
| Indicator tensiune | led ,
digital |
| Conectarea dispozitivelor | priză |
| Tip de priză | EURO |
| Numărul | 2 |
| Dimensiuni | 360x203x70 mm |
| Greutate | 5.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.65 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162013950 |
Specificațiile și imaginile produsului Stabilizator de tensiune Sven Slim AVR -2000 LCD sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.