Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | UPS |
| Administrare | USB ,
SNMP Slot ,
RS-232 |
| Numărul de prize | 6 |
| Prize conectate la rezerva de alimentare | 6 |
| C13/C14 conectori cu rezerva de alimentare | 4 |
| Puterea maximă de ieșire | 1100 VA |
| Putere de ieșire | 770 W |
| Gama de tensiune de intrare | 140-300 V |
| Capacitate | 100 Ah |
| Tensiunea bateriei | 24 V |
| Forma semnalul de ieșire | sinusoidal |
| Frecvența de ieșire | 50 Hz,
60 Hz |
| Timp de transfer al bateriei | 4 ms |
| Nivel de zgomot | 50 Db |
| Interfețe | USB ,
RS-232 |
| Conectarea unei baterii externe | da |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| interference filtering | da |
| Protecția contra impulsuri | da |
| Alarmă sonoră | da |
| Рrotectie de supraincalzire | da |
| Dimensiuni | 428х219х130 mm |
| Greutate | 11.8 Kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 14 kg |
| Producător | PowerCom |
| Cod EAN | 2213770000011 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă Powercom INF-1100AP RM sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.