Caracteristici generale
| Tip | clamă |
| Frecvență | 50 - 16000 Hz |
| Sensibilitate | 58 *-1dB |
| Interfață | 3,5mm |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 23 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.05 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162008000 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Sven MK-150 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.