Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 5 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Lungime | 90 mm |
| Lățime | 70 mm |
| Înălțime | 102 mm |
| Rezistență internă | 27 mOm |
| Curent maxim de descărcare | 75 A |
| Curent maxim de încărcare | 1.5 A |
| Dimensiuni | 90х70х102 mm |
| Resursă | 200 reîncărcări |
| Greutate | 1.62 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | BB Battery |
| Cod EAN | 2138168000018 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului BB Battery HRC5.5-12 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.