Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 150 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Lungime | 484 mm |
| Lățime | 171 mm |
| Înălțime | 241 mm |
| Dimensiuni | 484x171x241 mm |
| Baza bacului | М8 |
| Greutate | 45.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului CSB HTB 12-150 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.