Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 150 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Lungime | 485 mm |
| Lățime | 170 mm |
| Înălțime | 240 mm |
| Dimensiuni | 485x170x240 mm |
| Greutate | 51.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TCS |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului TCS 6-EVF-150 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.