Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 48 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Lungime | 220 mm |
| Lățime | 138 mm |
| Înălțime | 212 mm |
| Dimensiuni | 220x138x212 mm |
| Resursă | 6500 reîncărcări |
| Greutate | 17 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TCS |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului TCS 6-EVF-48 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.