Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 120 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Lungime | 330 mm |
| Lățime | 173 mm |
| Înălțime | 218 mm |
| Rezistență internă | 3 mOm |
| Curent maxim de descărcare | 2900 A |
| Curent maxim de încărcare | 35.4 A |
| Dimensiuni | 330х173х218 mm |
| Greutate | 35.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | BB Battery |
| Cod EAN | 2147370000013 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului BB Battery MPL120-12 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.