Caracteristici generale
| Culoare principală | gri |
| Dimensiuni | 205x140 cm |
| Material | lână |
| Structura | 100% lână merinos |
| Desen | cerb |
| Densitate | 450 g/m2 |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.41 kg |
| Producător | Ярослав |
| Cod EAN | 9500000394822, 9500000394839, 9500000394846, 9500000394853, 9500000478645 |
Specificațiile și imaginile produsului Plapumă Ярослав Шерсть Mериноса 140х205 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.