Alegand o freza RED Technic, clientul primeste o unealta care permite taierea precisa a placilor cu o lungime impresionanta de pana la 800 mm. Aceasta este o solutie ideala pentru proiectele care necesita formate mari de placi, asigurand in acelasi timp o precizie excelenta.
| Tip | tăietor manual de țiglă |
| Material | oţel |
| Lungimea de taiere maximă | 800 mm |
| Lungimea de taiere diagonală | 850х850 mm |
| Adâncime de tăiere | 16 mm |
| Element de tăiere | lamă |
| Diametru exterior rola | 22 mm |
| Indicator laser | da |
| Greutate | 10.5 kg |
| Producător | Red Technic |









