Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 70 Ah |
| Curent de pornire | 540 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Baza bacului | B05 |
| Lungime | 261 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 220 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zap |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Zap Plus Japan Cars (570 29) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.