| Numărul de rotații | 7000 rpm |
| Presiune nominală | 6.2 bar |
| Debit de aer | 210 l/min |
| Cuplu | 340 Nm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/2" |
| Marimea capului | 1/2" |
| Greutatea | 2.18 kg |
| Caracteristici și funcții | cutie , capete de schimb (9,10,11,13,14,17,19,22,24,27mm)-10 buc. |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 4.15 kg |
| Producător | Tolsen |
| Cod EAN | 6933528773313 |









