Montajul și demontajul diferitelor ansambluri și agregate ale mecanismelor auto și altor mecanisme. Aplicarea cheii pneumatice în lucrările de reparație, precum și în industrie, la producție, nu doar că economisește timp și efort, dar îmbunătățește semnificativ calitatea și productivitatea muncii.
| Presiunea de lucru | 6.3 bar |
| Debit de aer | 85 l/min |
| Diametrul suflantei de aer | 1/4" |
| Cuplu | 68 N·m |
| Numărul de rotații | 1100 min‾¹ |
| Marimea capului | 1/2" |
| Greutatea | 0.67 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Mighty Seven |









