| Clasă de hrană | super premium |
| Vârstă ? | căței-juniori |
| Interval de vârstă | 3-24 luni |
| Dimensiunea animalelor ? | mare (25-50 kg) |
| Activitatea animalului | universal |
| Scopul | alergie la mancare |
| Gust | somon |
| Ingrediente principale | făină de mazăre , carne , grăsime de somon , cătină , orez , mere , grăsime de pui , ierburi |
| Greutatea furajelor | 12 kg |
| Țara producătoare | Republica Cehă |
| Greutatea brută | 12.5 kg |
| Producător | Brit |
| Cod EAN | 8595602559046 |









