| Tip | electric |
| Capacitate | 10 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 2 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 1 |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Timp de încălzire | 0:11 h:min |
| Temperatură maximă de funcionare | 70 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 6 bar |
| forma boilerului | dreptunghiulară |
| Tip montare | deasupra chiuveta |
| Rezervor interior | inox |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 470x329x239 mm |
| Greutate | 6 kg |
| Altele | instalat cu conducte ramificate în jos |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kospel |









