| Tipul echipamentului | capre pliante |
| Utilizarea produsului | universală |
| Tip suport | 4 picioare |
| Material de suprafață de lucru | metal |
| Material suport | metal |
| Înălțime | 80 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Gr | 9.2 kg |
| Încărcătură maximă | 250 kg |
| Pliabil | da |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Lider-Tech |









