| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | poliester |
| Componenta | MemoryFoam |
| Duritate | mediu dur |
| Poziția de somn | pe lateral , pe spate |
| Anatomică | da |
| Husa detașabilă | da |
| Hipoalergenic | da |
| Dimensiuni | 59x38x11 cm |
| Lungime | 59 cm |
| Lățime | 38 cm |
| Înălţime | 11 cm |
| Producator | Rusia |
| Numarul în set | 1 |
| Specificații suplimentare | impotriva apariției ridurilor |
| Producător | Askona |
| Cod EAN | 2999001273927, 6909133042212 |









