Caracteristici generale
| Forma | patrata |
| Utilizarea | decorare |
| Material husei | poliester |
| Dimensiuni | 45x45x8 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Înălţime | 8 cm |
| Numarul în set | 1 |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | H&S |
| Cod EAN | 2400000458227 |
Specificațiile și imaginile produsului Pernă H&S 45x45x8cm (45822) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.