| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | bej |
| Material husei | microfibră |
| Componenta | fibre silicon , lână |
| Husa detașabilă | da |
| Dimensiuni | 70x50 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Greutate | 1000 gr |
| Greutatea brută | 1.37 kg |
| Producător | SaltConfort |
| Cod EAN | 2009997908748 |









