| Termometru | da |
| Display | color |
| Iluminarea ecranului | da |
| Alarmă | da |
| Interval de temperatură | -30 +60 °C |
| Precizia temperaturii | 0.1 °C |
| Interval de măsurare a umidității | 10-99 % |
| Precizia umidității | 1 % |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 205х127х29 mm |
| Alimente | 3хААА , 2хАА |
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8592920113608 |









