Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 40 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Lungime | 196 mm |
| Lățime | 166 mm |
| Înălțime | 175 mm |
| Dimensiuni | 196x166x175 mm |
| Baza bacului | М6 |
| Greutate | 13.05 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Emos |
| Cod EAN | 8592920006412 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului Emos B9684 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.