Caracteristici generale
| Display | negru-alb |
| Higrometru | nu |
| Termometru | da |
| Interval de temperatură | -10 - +60 °C |
| Precizia temperaturii | 0.2 °C |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 62.8x58.5x21.8 mm |
| Alimente | CR2477 |
Alte informații
| Producător | Sonoff |
| Cod EAN | 6920075743104 |
Specificațiile și imaginile produsului Stație meteo Sonoff SNZB-02LD sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.